Zawodnicy ILCA podczas Regat LOTOS NORD CUP 2022

Dnia 30 czerwca zakończyły się #NajpopularniejszeRegatywPolsce???? Nasi „laserowcy’ pokazali się z bardzo dobrej strony dzięki czemu mogliśmy podziwiać ich na najwyższych stopniach podium. W klasie ILCA 4 w kategorii U16, U18 i klasyfikacji ogólnej kobiet na 3 miejscu ????uplasowała się Julia Wawrzyniak. Drugi z naszych reprezentantów w klasie ILCA 4 – Jędrzej Anioła – zajął 16 miejsce. Natalia Malinowska wygrywa regaty w klasie ILCA 6 w kategorii U17 kobiet????????, tym samym plasując się na drugim miejscu w U19????i jako trzecia????w klasyfikacji ogólnej kobiet. W kategorii U17 zabłysnął także Jan Kamiński, który uplasował się na drugim ????miejscu. Antoni Nazimek otarł się o podium kończąc rywalizację na 4️⃣ miejscu w kategorii mężczyzn. Teraz przygotowujemy się na Puchar PSKL i jedziemy na zgrupowanie do Pucka????
Gratulacje dla zawodników i trenera Sławomira.