LICENCJE PŻŻ OD NOWEGO ROKU – UWAGA ZMIANY!

Zgodnie z Regulaminem zawodnika PZŻ oraz z ustawą z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1463, z późn. zm.) każdy, kto chce wziąć udział w krajowym systemie rywalizacji sportowej w żeglarstwie musi posiadać licencję sportową, a Polski Związek Żeglarski odpowiedzialny jest za ustanawianie i realizację reguł sportowych, organizacyjnych i dyscyplinarnych we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez związek.

W celu uzyskania licencji zawodnika PZŻ należny spełnić następujące warunki:

  • być zawodnikiem organizacji, która jest członkiem PZŻ,
  • wypełnić Wniosek o licencję zawodnika PZŻ,
  • dokonać opłaty za licencję zawodnika PZŻ (UWAGA! Do dn. 31 grudnia 2019 r. licencje wydawane są bezpłatnie).

Wszystkie dotychczas wydane licencje tracą ważność z dniem 1 stycznia 2020 r. W celu odnowienia licencji zawodnika PZŻ należny wypełnić elektroniczny wniosek o licencję i dokonać opłaty według cennika. Licencja wydawana jest tylko w formie elektronicznej i jest do pobrania w systemie ebiuro.pya.org.pl.

Wniosek o licencję należy złożyć przez elektroniczny system ebiuro.pya.org.pl (szczegółowa instrukcja postępowania przy składaniu licencji przez zawodnika dostępna tutaj >>>).
W imieniu osób niepełnoletnich konto zakłada rodzic/opiekun (szczegółowa instrukcja postępowania przy składaniu licencji przez rodzica/opiekuna dostępna tutaj >>>).
Wraz z wnioskiem o licencję można również przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia OC.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami (tel.: +48 664 440 167, e-mail: [email protected]) lub skorzystaj

Design by Polskie Media | Polityka prywatności i cookies