PUCHAR TRENERÓW JKW 23

PUCHAR TRENERÓW JKW to, coroczne regaty dla zawodników Jacht Klubu. Nasze najważniejsze zasady dla tych  regat to dobry humor i świetna zabawa, super pogoda, pełne zaangażowanie zawodników i olbrzymia pomoc i wsparcie Rodziców. W tym roku taż tak było. 

Dla nas trenerów klubowych, te regaty mają jeszcze jedną ważą ideę, raz w sezonie spotykają się wszyscy zawodnicy klubowi, od szkółek po „zawodowców”, razem na jednej odprawie, razem na wodzie , razem na grillu. Krótko mówiąc „ zawodnicy Jacht Klubu Wielkopolski”.

Chcielibyśmy podziękować naszemu klubowemu barowi RAFAMARINA która to ufundowała dla nas wspaniałe grilowanie produkty i ciasto, całości dopełniły słodkości naszych Rodziców. Pyszny żurek od zawsze pomocnych Pań Ireny i Danuty. Dziękujemy naszemu administratorowi Panu Wojtkowi za przygotowanie regat i organizację. Dziękujemy SG REGAT Violecie Prusińskiej.

Teraz wyniki:

SZKÓŁKA OPTIMIST

  1. TYMON MASZTALSKI.
  2. JAN BRUKWICKI.
  3. DOMINIK CHUDY.

OPTIMIST OPEN

  1. WIKTOR KALINOWSKI.
  2. ANTONINA CZWOJDRAK.
  3. ROBERT BOROWSKI.

OPTIMIST DZIEWCZĘTA

  1. ANTONINA CZWOJDRAK.
  2. JADWIGA CZWOJDRAK.
  3. KORNELIA DOMIN.

ILCA 4

  1. WIKTOR CHMIELEWSKI.
  2. ANTONI KRAMER.
  3. WOJCIECH ŚWIĘCICKI.

ILCA 6

  1. JĘDRZEJ ANIOŁA.
  2. JAN KAMIEŃSKI.
  3. PAWEŁ RYBA FILIPOWSKI.

RACEBOARD

1. MARIANNA KUSZ.

2. IGNACY KALINOWSKI.

3. PIOTR MAKSYMOWICZ.

FOIL

  1. JAN MAKOWSKI.
  2. FRANEK FRANKIEWICZ.
  3. MATEUSZ DUDZIAK.

TRENERZY JKW

MAREK MATEUSZ, PAWEŁ, SŁAWEK I TOMEK – DZIĘKUJMY ZAPRASZAMY ZA ROK!

 

PUCHAR TRENERÓW 23

Design by Polskie Media | Polityka prywatności i cookies