ZAPRASZAMY DO SZKOLENIA !

Drodzy Członkowie Klubu,

Od wtorku 31 marca 2020 roku ruszamy ze szkoleniami on-line dla naszych Członków na kanale YouTube „JKW Poznań” , na początek  zapraszamy do odbycia  teoretycznej części kursu na żeglarza jachtowego.

W każdy kolejny wtorek i piątek w godzinach od 17:00 do 19:00 rozpoczynamy cykl szkolenia z żeglarstwa. Jest to teoretyczny pełny kurs przygotowawczy do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego. Odbędzie się 14 takich sesji z 30 min. wykładem. Każdy   może w ciągu tych dwóch godzin dowolnie korzystać z materiału. A o godzinie 19:00 rozpoczyna się ok. 15 min. czas na udzielanie odpowiedzi do zadawanych pytań, oraz quiz dotyczący odbytego wykładu.

Jeżeli członek Klubu nie będący zawodnikiem chciałby również skorzystać z kursu to prosimy o wysłanie maila do trenera Marka Kaczmarka na adres [email protected]

Z uwagi na różnice wiekowe naszych zawodników będą w tam samym czasie emitowane dwie prezentacje dla zawodników w wieku do 11 lat oraz powyżej tego wieku.

Planujemy również jesienią tego roku zorganizować egzamin na stopień żeglarza jachtowego. 

Pula nagród – wyłącznie dla zawodników objętych systemem szkolenia Klubu –  to w grupie do lat 11 : za 1 miejsce darmowy letni obóz klubowy, 2 miejsce 50 % zwrotu kosztów udziału w obozie klubowym, za 3 miejsce 25 % zwrotu kosztów udziału w obozie klubowym, w grupie powyżej 11 lat to – 1 miejsce darmowy kurs praktyczny, 2 miejsce – 50 % zwrotu kosztów kursu praktycznego, 3 miejsce 25 % zwrotu kosztów kursu praktycznego.

Proszę dbajcie o Siebie i Zostanie w domu.

TOMASZ FIGLEROWICZ

KOMANDOR KLUBU

Design by Polskie Media | Polityka prywatności i cookies