Nowy projekt popularyzujący żeglarstwo…

Przedstawiamy Państwu nowy projekt popularyzujący żeglarstwo Enea- na fali bezpiecznej zabawy. #JachtKlubWielkopolski wspólnie z #EneaAkademiaSportu oraz #PiotrMyszka promuje aktywne spędzaniu czasu na wodzie wśród młodzieży w szkołach podstawowych na terenie Poznania. 

Już w najbliższy poniedziałek 18 czerwca odwiedzimy SP nr 70 oraz SP nr 87, gdzie spotkamy się aby zaprezentować sprzęt i zachęcić do rozpoczęcia swojej żeglarskiej przygody! 

Akcja wspierana przez Piotra Myszkę, mistrza Świata, Olimpijczyka z Rio 2016 windsurfing klasa RS:X, który jako ambasador projektu będzie osobiście odwiedzał szkoły promując żeglarstwo. Podczas spotkań z młodzieżą Piotr Myszka będzie opowiadał o swojej pasji, przygodach żeglarskich oraz przygotowaniach do Olimpiady.

W okresie lipiec sierpień w naszym klubie odbędą się Enea-półkolonie żeglarskie, podczas których każdy młody adept  postawi pierwsze kroki w żeglarstwie oraz spędzi czas na na wodzie pod opieką profesjonalnej kadry naszego klubu. 

Zapraszamy również rodziców z dziećmi do konkursu, w którym można wygrać bezpłatne półkolonie dla dzieci w terminach dostępnych na naszej stronie internetowej https://jkwpoznan.pl/pierwszy-krok-zeglarski/

Design by Polskie Media | Polityka prywatności i cookies